Dzisiaj jest: 25 wrzesień 2020
Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Konferencja odbędzie się w dniu 3 listopada 2014 roku w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie o godz. 13:00.

„Zagłębiowskie Forum Erasmusa – nowa perspektywa, nowe szanse”

Celem konferencji jest promocja dotychczas realizowanych przez powiat będziński międzynarodowych projektów edukacyjnych oraz przekazanie informacji nt. założeń programu „Erasmus +” a także możliwości uzyskania dofinansowania przedsięwzięć realizowanych w ramach projektów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego z nowej perspektywy finansowej.

Do udziału w konferencji powiat będziński zaprosił Zarząd Powiatu Będzińskiego, radnych Rady Powiatu, nauczycieli i dyrektorów szkół Zagłębia Dąbrowskiego, przedstawicieli bibliotek i instytucji kultury, samorządów uczniowskich, Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz organizacji pozarządowych działających w gminach powiatu będzińskiego.

Wnioski o przyznanie honorowego patronatu nad przedsięwzięciem skierowano do Wicemarszałka Województwa Śląskiego, p. Kazimierza Karolczaka oraz Dyrektora Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie p. Mirosława Marczewskiego.

Konferencja będzie składać się z dwóch części – promocyjno –podsumowującej oraz szkoleniowej. Zaplanowano wręczanie listów gratulacyjnych Wicemarszałka Województwa p. Kazimierza Karolczaka placówkom, które realizowały projekty w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”, w drugiej części informacje merytoryczne przedstawią eksperci, przedstawiciel Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji z Warszawy oraz przedstawiciel Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego.

Informujemy jednocześnie, że w trakcie konferencji do dyspozycji uczestników będą specjaliści Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich (działającego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w ramach Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego.

Mobilny Punkt Informacyjny (MPI) to forma spotkań z klientami w celu zapewnienia mieszkańcom lepszego dostępu do informacji nt. możliwości pozyskiwania funduszy europejskich na realizację projektów w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020.

Warunkiem udziału w konferencji jest przesłanie poniższej karty zgłoszenia na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.%20">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod nr tel. 32 368 08 17.

źródło: Wydział Inwestycji i Rozwoju/SP Będzin