Dzisiaj jest: 24 wrzesień 2020
Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ogłasza konkurs plastyczny na najciekawiej zaprojektowaną kartkę świąteczną.

I Powiatowy Konkurs Plastyczny na Kartkę Świąteczną

Konkurs odbędzie się pod hasłem „Magiczne Święta", a zadaniem uczestników będzie przygotowanie w dowolnej technice plastycznej pocztówki z motywem świątecznym.

Kartki Bożonarodzeniowe są jednym z tradycyjnych elementów świątecznej atmosfery. Tym bardziej wykonane samodzielnie nabierają szczególnej wartości. Są dowodem pamięci i życzliwości ze strony najbliższych. Dlatego też, organizatorzy konkursu liczą na duże zainteresowanie oraz kreatywność w podejściu do tematu. Konkurs jest skierowany do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz uczestników zajęć plastycznych w placówkach oświatowych i kulturalnych. Organizatorzy wybiorą najlepsze prace w czterech kategoriach wiekowych, biorąc pod uwagę staranność wykonania, zgodność z tematem i pomysłowość młodych artystów. Pomysły można przedstawiać w jakiejkolwiek technice plastycznej, malując, rysując, wyklejając, a nawet próbując swoich sił w grafice komputerowej. Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę. Można je składać osobiście lub dostarczyć pocztą na adres Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Na gotowe realizacje czekamy do 12 grudnia, prace nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

Wszelkie szczegóły odnośnie warunków uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie oraz dołączonej do niego karcie zgłoszeniowej.

źródło: MOK Wojkowice